איתור סניף
רשת קסטרו
רשת קסטרו מתחלקת לשתי חנויות אופנה ובגדים, כאשר יש את מותג רשת האופנה קסטרו מן, קסטרו וומן  בכל סניפי CASTRO.
כמו כל רשתות אופנה אחרות, רשת קסטרו  היא רשת ארצית ולהבדיל מכל השאר היא פועלת גם בזירה הבינלאומית הרחבה וסניפיה פרוסים בכל חלקי הארץ: קסטרו  חיפה , קסטרו מן תל אביב במרכז קסטרו באר שבע  ועד אילת שבדרום.
למעשה נוכל לומר בוודאות שאין עיר או איזור בארץ כגון : רעננה, חיפה, תל אביב, ירושלים, מודיעין ורבים אחרים שברשותם  קניון , מתחם קניות , מרכזי ביג , שלא נוכל לראות בו סניף קסטרו  או את אחד מסניפי CASTRO MEN , CASTRO WOMEN וחנויות אופנה דומות.
רשת  castroמציעה ללקוחותיה את השירות בו תוכלו להיות  חברים במועדון באמצעות כרטיס מועדון.
כרטיס המועדון של רשת CASTRO, אשר אותו ניתן לרכוש בכל אחד מסניפי קסטרו, מקנה לרוכש ,תמורת תשלום חד פעמי ראשוני שאינו עולה על מאה שקלים, ולאחר מכן תשלום שנתי קבוע של כמחצית מהסכום הראשוני.
בעזרת כרטיס ההנחות או אם נכנה אותו כרטיס ההטבות של CASTRO , נוכל לקבל עדכונים על מבצעים לחברי מועדון בלבד, הנחות מיוחדות לבעלי הכרטיס,  ומבצעים נוספים . בנוסף לכרטיס ההטבות של קסטרו,  על כל רכישה שאנו רוכשים באחד מסניפי קסטרו, אנו למעשה צוברים נקודות לזכותנו שמתורגמות למעשה בעצם על ידי הרכישה עצמה.
בכרטיס המועדון של קסטרו, אנו יכולים ורשאים להשתמש בו בכל אחד ואחד מסניפי הרשת, מסניף קסטרו תקרית שמונה שבצפון ועד לסניף CASTRO  אילת שבדרום.
שעות הפתיחה ושעות הפעילות של סניפי קסטרו מותאמים למעשה במקום שבה נמצאת חנות קסטרו.
ניקח לדוגמה את סניף קסטרו נהריה שנמצא בקניון נהריה שבצפון: שעות הפעילות של הקניון נקבעות על ידי הנהלת הקניון ולמעשה רשת קסטרו והסניף המדובר, כפוף לשעות הפעילות של הקניון.
בשל כך למעשה, לרוב אין תאימות בין שעות הפתיחה והפעילות של סניף קסטרו מסוים  לבין כל סניפי קסטרו  האחרים שבישראל.
את קסטרו וסניפיה הרבים ניתן לראות לרוב במרכזי קניות הומים וקניונים מרכזיים כחלק מאסטרטגית השיווק שלה וממיצוב המותג ותפישתו בעיני השוק.
עד כה, דרך הפניה שלCASTRO  לשוק היתה בשני מוקדים נפרדים: סניפי קסטרו מן לגברים וסניפים של קסטרו וומן לנשים.
במהלך שנת 2009, ראשיתו של המשבר הכלכלי, רשת קסטרו  הגיעה לתובנה כמו רשתות אופנה אחרות, וחלק מתהליך יעול של הרשת, למזג את הסניפים של CASTRO WOMEN  וקסטרו מן לסניף  CASTRO    יחיד,  ולמעשה ניתן לרכוש במקום אחד משני הן בגדי אופנה לגברים והן לנשים.
סניף קסטרו כרמיאל, עדיין מחולק לשנים, אך שני הסניפים נמצאים זה לצד זה,  סבור להניח שאת הקיר שחוצץ בין הסניפים, בשלב זה או אחר גם ימצאו לנכון להוריד, מאחר שברגע שזה יקרה, סניף קסטרו כרמיאל יהיה שווה לשאר סניפי קסטרו בישראל, ויענה על חווית הקניה של זוגות באותו המקום, ולא כמו שבעבר, אם היינו הולכים לקנותCASTRO , היינו צריכים להתפצל כל אחד לסניף קסטרו אחר – יתרון משמעותי ללקוח וכמובן לרשת קסטרו עצמה, הרי גם אם לקוח נכנס לאחד מסניפי הרשת, ברגע שיראה שיש באותו המקום סניף קסטרו וומן, אוטומטית יחשוב על בת זוגו, אם יש והיפך.
כיף לקנות בקסטרו, חווית הקניה היא חוויה שלא מרגישים בכל סניף אחר של חנות אופנה, לקסטרו יש מסר צעיר, מסר תוסס ורענן בכל הסניפים, בין אם זה המוכרת הנחמדה, השירות האדיב והמוסיקה המרעננת בסניפים.
קסטרו עודפים וניתן לומר CASTRO OUTLET , הם חנויות עודפים של קסטרו ונמצאים בשלושה מוקדים שונים בישראל.עודפים CASTRO , וחנויות עודפים בכלל הם חנויות שהבן יהיה ניתן למצוא דגמים שלרשתות אופנה מהמובילות בשוק במחירים זולים, המחירים הזולים יותר נובעים ככל הנראה מדגמים של קולקציה של השנה שעברה שנשארו במלאי.
יחד עם זאת  אומר שכלל סניפיה של הרשת מצויידים בדגמים חדשיםומעט דגמים בולטים מקולקציות שונות, כל סניף וסניף קסטרו באשר הוא מעוצב להפליא בעל תודעת שירות גבוהה כמו בכל סניפי קסטרו
בין אם זהו הסניף עודפי קסטרו או סניף חנות הדגל של CASTRO , קסטרו סניפים שבצפון או CASTRO OUTLET , שנמצא בשלושה מוקדים ואף מוכר דגמים זולים יותר של הרשת.
הסניף האחרון שעבר מיזוג ברשת קסטרו הוא הסניף שנמצא בתל אביב סניף גן העיר.
 
הוסף