איתור סניף
>
שילב
סניפי שילב מוצאים לנכון להציג בפני ההורים החדשים את כלל הפתרונות המושלמים לתינוק החדש ולסביבת גידולו באופן שיענה על כל צרכיהם באשר הוא.
בנוסף למוצרי התינוקות כפי שהכרנו מחנויות, כל החנויות ורשת מוצרי התינוקות  הבינה מהר מאוד שתוכל להגדיל את סל מוצריה בצורה המתבקשת מזה זמן רב.
שילב סניפים החלו להכיל בתוכן מוצרים העונים על דרישת הלקוחות, אך רגע לפני. הכוונה הפשוטה היא שכל שילב סניפים מציעים לנשים שבקרוב מאוד יהפכו לאמהות חדשות לילדים חדשים את בגדי הריון והעזרים הנוספים אשר ילוו את התהליך מתחילתו וכמובן עם בוא התינוק החדש, הן יוכלו לרכוש בסניפי שילב את כלל המוצרים הקיימים.
שילב סניפים מציעה בסניפיה הגדולים מגוון רב של משחקי חשיבה לילדים גדולים יותר אך בסניפי שילב ניתן למצוא גם משחקים משעשעים לפעוטות.
הרשת החלה להקים שילב סניפים במתחמי בתי החולים מתוך הבנה בסיסית ונכונה ששם למעשה הביקוש תמיד קיים, ותמיד ניתן לסמוך על סניפי שילב שיענו על הבקשה למתנה ליולדת החדשה. 
עיצוב הסניפים של בגדי ילדים ותינוקות, משרה אווירת ילדים שאין בשום מקום אחר, ובכל שילב סניפים נוכל לחוש באוויר את הרעננות במיזוג הססגוניות של צבעי המשחקים המגוונים.
בכל קניון או מתחם קניות נוכל לראות את אחד שילב סניפים, ובכל עיר נמצא או רחוב ראשי של אחת מהערים נוכל להיתקל באחד מחנויות שילב סניפים.
רוב סניפי שילב מציעים מבצעים ללקוחות חברי המועדון, ומקנים הנחות מיוחדות לחברי המועדון, צבירת נקודות המומרות לאשראי בזמן קניה באחת מחנויות או שילב וסניפיה.
לכל סניף שילב תהיה האפשרות לזכות רכישה אך רק באישור מנהל הסניף שבו אתם ביצעתם את הקניה.
כפל מבצעים באחד מסניפי שילב לא מתקבל בהנחה שהינך חבר מועדון ובידך כרטיס חבר מועדון.
בדרך כלל נצליח לרכוש את רוב המוצרים בסניפים האלו אך תמיד יהיו מוצרים נוספים שאותם לא נוכל לרכוש בסניף הקרוב לביתנו, ההכרחיים לסביבתו של תינוק ובייחוד בראשית דרכו.
חנויות רבות מגוונות החלו בתחרות עם הרשת מתוך ההבנה הכלכלית וגודלה כאחד, רבים החלו לייבא עגלות תינוק ואף מצליחים לשבור את המונופול לכאורה שיצרה הרשת סביב תעשיית התינוקות, הילדים והריון.
הוסף