איתור סניף
מנגו
רשת מנגו
רשת האופנה הספרדית היא רשת חנויות עולמית שנכנסה לפעילות בישראל בשנות התשעים. החברה בבעלותו של היזם מוטי זיסר, אשר רכש את זיכיון פעילות החברה בישראל, הקימה סניפים בישראל במתחמי קניות ומרכזים גדולים וקניונים במטרה אחת ברורה והיא כניסה לשוק בישראל בתחום האופנה לצעירים.
הסניפים בישראל מלאים בבגדי אופנה המיועדים לנשים, וכלל מוצרי החברה פונים לצרכניות הישראליות במיקוד רב משום שלכל הדעות וכקונצנזוס בתחום האופנה, או כל מי שיש לו בת זוג לצורך העניין, כולם מסכימים בפה אחד שנשים הן צרכניות גדולות יותר בהרבה בלשון המעטה, והרגלי הקניות שלהן תכופות יותר מאלו של הגברים. יחד עם זאת אנו למדים כי רשתות רבות מבינות את הצרכניות שבנינו ואט אט החלו רשתות האופנה למקד אם כי לא רק, אך נותנות דגש לקהל הצרכני הנשי, מעבר לכך סניפים של חנויות אופנה רבות ממוזגות יחד עם סניפים של בגדי הגברים, שיוכלו לתת מענה מושלם לחוויית קניה זוגית.
וכאן למעשה נשאלת השאלה האם למנגו תהיה קולקציית גברים בסניפים ? או האם אלו יהיו סניפים נפרדים או שמא ימוזגו מלכתחילה לסניף אחד ?
מנגו, בכל הסניפים מציעה אף היא כרטיסי חברות מועדון לצרכניות, כמו שאר המתחרות בתחום, ובכל הסניפים שתבקרו יהיה  ניתן להצטרף למועדון הלקוחות. העיקרון הפשוט שאנו כבר נמצאים באחד מהסניפים  ובך הרשת בונה לעצמה מועדון חברים של צרכניות חוזרות , שישובו לרכוש באחד מהסניפים לאור המבצעים וההטבות אותם הן מעניקות. רשת האופנה המדוברת הצליחה ומצליחה לכבוש את ליבן וארנקן של הצרכניות הישראליות בזכות פריטי האופנה התוססים והאיכותיים שהיא מציעה, ואנו הנשים נשמח לראות כמה שיותר סניפים של הרשת ונמשיך לבקר בתדירות בסניפים כי המוצר והשירות פשוט מעולים, ובסופו של יום מותג החברה נבנה בסניפים ולא על ידי פרסומים.
כל סניף של רשת האופה בישראל מעוצב להפליא ומונעם במוסיקת רקע עכשווית ורלוונטי לכל הבאה באחד מהסניפים, דבר שמקנה אווירה נוחה ונעימה ומגביר את חווית הקניה לקהל הנשי.
בכל סניף של רשת מנגו או לפחות ברוב הסניפים בישראל קיימים תאי הלבשה רחבים ונקיים, ולדברי המנכ"ל שהתראיין לאחרונה כלל הסניפים של מנגו יעוצבו בהתאמה לסניפים של רשת מנגו העולמית
במנגו סניפים מקפידים על עובדות איכותיות בסניפים המבינות לליבן של הלקוחות, מוכרות העובדות בסניפים של הרשת יכולות להיות בגילאים שונים כי לכל רשת מנגו ובכל סניפים  מגוון רחב של פרטי לבוש המתאימים לנשים, החל מהנערה המתבגרת ועד לאישה בשלה.
במנגו סניפים מקפידים כמו בכל רשת אופנה על חלון ראווה רענן ומותאם בדיוק רב לקולקציה האחרונה של הרשת, אך גם נשאלת השאלה האם  בישראל הסניפים עשויים לקדם את הפריטים מקולקציה קודמת על מנת שתוכל למכור מלאי שנשאר בסניף המסוים לפני תום השנה האזרחית.
לרוב, אין אישה שנכנסת לאחד מסניפי מנגו ולא מוצאת פריט לבוש כזה או אחר שמתאים לה בדיוק, וגם אם זה קורה, כמובן אחת המוכרות הנמצאות בסניפים תוכל תמיד להמליץ ולפקוח את עיניה, מאחר והיא בקיאה בכל פרטי האופנה המצויים בסניפים, וזה במידה שלא מצאת מה לרכוש בסניף המסוים.
אני מאמינה שגם אם היא לא רכשה דבר מה בסניף, לבטח היא חברת מועדון חדשה, לפעם הבאה ...
הוסף