איתור סניף
בודי שופ
בודי שופ היא רשת הקוסמטיקה והטיפוח הטבעי מהמובילות בארץ ובעולם.
לרשת בודי שופ סניפים בכל העולם ומספרם עומד על כאלף ומאתיים חנויות. למרות המיחתוג העולמי של רשת BODY SHOP , לחברה הישראלית אין קשר עסקי עם בודי שופ העולמית והיא פועלת עצמאית בשני העשורים האחרונים.
לחברת בודי שופ ישראל כעשרים וחמישה סניפים הנמצאים במרכזי קניות, קניונים ומרכזי ערים, חלקם בבעלות הרשת וחלקם נמצאים תחת חוזה זכיינות שמטרתו העיקרית הוא הקמה ופיתוח סניפים נוספים.
 מציגה רשת בודי שופ מגוון מוצרים החל מבישום, טיפוח גוף, מוצרי אמבט ושיער, ועד למוצרי טקסטיל ומתנות.
BODY SHOP ישראל מציעה ללקוחותיה הנחות והטבות ייחודיות בסניפים  באמצעות חברות במועדון הלקוחות. הדרך להצטרפות למועדון הלקוחות יכולה להתבצע דרך סניפים של הרשת או דרך האתר של הרשת.
חברות במועדון הרשת מקנה לחבר מידע שיווקי ומסחרי על פעילות הרשת והסניפים, וכמובן הנחות ביו ההולדת של החברים במועדון, אם כי נדרש להציג תעודה מזהה במעמד מימוש ההטבה.
 באזור הצפון הקימה בודי שופ  תשעה סניפים: שני סניפים בחיפה, אחד בקריון, סניף בנהריה ראש פינה טבריה כרמיאל וסניפים בבית שאן ועפולה. באזור ירושלים קיימים חמישה סניפים של הרשת, ואותו הדבר באזור השרון.
במרכז הארץ לרשת יש כארבע עשרה סניפים כאשר ארבעה סניפים בתל אביב והשאר מפוזרים בגוש דן והסביבה, ומאשקלון ודרומה לאילת, לרשת יש כשבעה סניפים, כאשר כל הסניפים שנמנו מעלה נמצאים במרכזי קניות וקניונים שונים, ששם למעשה נמצאת תעבורת הצרכנים הגדולה ביותר .
מוצרי החברה ידועים בזיקתם לסביבה, אינם עורכים ניסויים בבעלי חיים ואינם משתמשים במרכיבי החי השונים, תכשירי החברה ניתנים למחזור ואף האריזות של המוצרים ידידותיות לסביבה.
בנוסף נציין שתכשירי החברה פותחו במעבדות פרמצבטיות של דוקטור פישר, ועברו בדיקה קפדנית ביותר להבטחת מוצר איכות ללקוחות.
את מוצרי החברה ניתן להשיג אך ורק בסניפים של הרשת ובחנויות BODY SHOP הפרוסות לאורכה של המדינה.
הוסף